Linux Hosting

Linux Web Hosting aslında Linux işletim sistemi yardımı ile web hosting olarak tanımlanabilir.

Windows ve Linux, çeşitli bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabii ki web sunucuları üzerinden kullanılan başlıca işletim sistemleridir. Her iki sistemde de ortak olan ve ayrılan şeyler olduğu gibi her ikisinin de avantajları ve dejavantajları bulunmaktadır.

Linux Web Hosting aslında Linux işletim sistemi yardımı ile web hosting olarak tanımlanabilir. Linux ve Windows sunucu barındırma arasında Linux’un diğer platformlarda taşıdığı bazı temel avantajları gösteren birkaç fark görebilirsiniz.

Günümüzde kullanıcıların çoğu tarafından tercih edilen Linux Hosting, PHP desteği sunmaktadır. “Php hosting nedir?” sorusunun cevabını merak eden pek çok kişi bulunmaktadır. Hosting seçiminde en kritik noktalardan biri yazılım ile birlikte çalışılacak alt yapının doğru biçimde seçilmesidir.

PHP, yazılım dilinde kullanılan bir kavramdır. HTML hosting türünde, html tabanlı bir web sitesine sahip olanlar için Windows veya Linux seçimi yapılması fark etmeyecektir. Ancak Php hosting alacaksanız işletim sisteminin Linux tabanlı olması gerektiğini göz önünde bulundurmalısınız.

Linux Hosting Avantajları

-Linux hosting size üstün güvenlik sunar.

-Linux işletim sistemi diğer işletim sistemlerinden daha kararlı olduğundan, Linux’ta barındırılan web siteleri her zaman iyi performans gösterir ve kararlı olarak kabul edilir.

-Linux barındırma diğer yazılım ve işletim sistemleri ile uyumlu olabilir, bu yüzden iyi bir uyumluluk vardır.

-Linux açık kaynaklı bir sistem olduğundan, kullanımı ve bakımı düşük maliyetlidir.

– Linux web sitesi barındırma işleminin bazı ana avantajları olup, kullanıcı dostu ara yüzü, kullanım kolaylığı ve diğerleri gibi başka yararları da vardır.

Yeni! hosting web domain ssl sitemiz. Hemen şimdi ziyaret edin :

Linux Hosting
Hosting Sunucu

WEB HOSTING, E-MAIL HOSTING, SANAL SUNUCU, BULUT SUNUCU, ZIMBRA MAIL SUNUCU, WEB SUNUCU, UYGULAMA SUNUCUSU, BULUT YAZILIM, SSL, SEO, SOSYAL MEDYA, Bitrix24 CRM, GoTo Webinar Meeting Rescue, LastPass

Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir
https://globalnet.com.tr/iletisim

[email protected]

GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.© GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.