Mail Hosting Hizmeti

Email hosting, posta almayı ve göndermeyi kolaylaştıran ve web sunucuları gibi yapılandırılmamış, tamamen farklı yapıya sahip bir hizmettir.

Email hosting, posta almayı ve göndermeyi kolaylaştıran ve web sunucuları gibi yapılandırılmamış, tamamen farklı yapıya sahip bir hizmettir. Mail hosting, elektronik ortamdaki yazışmalarınızda kendi alan adınız altında kullandığınız e-postaların sunucuda barındırılması olarak adlandırılabilir.

E-posta Barındırma, e-posta sunucularını barındıran bir teknik olarak adlandırılabilecek bir şeydir. Tıpkı başka bir web sitesinde internette canlı olmak için bir web sunucusunda barındırıldığı gibi, benzer şekilde e-postanın da internette canlı olması için bir ana bilgisayara gereksinimi vardır ve internette canlı e-posta sunucularını alma etkinliği E-posta Hosting olarak adlandırılır.

Kişinin kimliğini belirlemenin en iyi yolu budur ve kendi e-posta adresine kendi alan adı olarak sahip çeşitli kullanıcılar için uygundur. Bu tür barındırma hizmetleri sunan şirketler, E-posta barındırma sağlayıcıları olarak bilinir.

E-posta Barındırma Faydaları

E-posta barındırma, web sitesi adresleriyle eşleşen özel e-posta adreslerine dayanan küçük ve orta ölçekli işletmeler tarafından yaygın olarak kullanılır.

Bu hizmet, kullanıcıların bir web sitesi oluşturmak zorunda kalmadan kendi alan adlarından e-posta gönderip almalarını sağlar.

İletişim ihtiyaçlarınızı bir barındırma şirketine dış kaynak sağlamanın çeşitli avantajları vardır:

  • Güvenli POP ve IMAP erişimi

  • Güvenli web postası

  • Paylaşılan adres defteri:

  • Güvenilirlik

  • Performans

  • Kontrol Paneli

Zimbra Mail Server

Zimbra mail nedir?” sorusu pek çok kişinin merak ettiği sorular arasında yer almaktadır.

Zimbra, hem genel hem de özel, bulut için oluşturulmuş kurumsal sınıf bir e-posta, takvim ve işbirliği çözümüdür. Yeniden tasarlanmış tarayıcı tabanlı bir arayüze sahiptir.

Zimbra postası açık kaynaklı bir yazılımdır, bu da deneyimli kullanıcılar tarafından yönlendirilebileceği ve böylece iletişim kurmak için güçlü bir araç olduğu anlamına gelir.

GLOBALNET, sadece mail hosting hizmeti satın almak isteyen müşterileri için Zimbra mail hizmetini sunmaktadır. Zimbra mail server fiyatları ve zimbra mail kurulumu hakkında daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yeni! hosting web domain ssl sitemiz. Hemen şimdi ziyaret edin :

Mail Hosting Hizmeti
Hosting Sunucu

WEB HOSTING, E-MAIL HOSTING, SANAL SUNUCU, BULUT SUNUCU, ZIMBRA MAIL SUNUCU, WEB SUNUCU, UYGULAMA SUNUCUSU, BULUT YAZILIM, SSL, SEO, SOSYAL MEDYA, Bitrix24 CRM, GoTo Webinar Meeting Rescue, LastPass

Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir
https://globalnet.com.tr/iletisim

[email protected]

GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.© GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.