Paylaşımlı Hosting - Shared Hosting

Paylaşımlı hosting türünde, tüm hosting sahibi kimseler/müşteriler aynı sunucu üzerinde farklı müşteri limitleriyle yer alır ve aynı kaynağı

Shared hosting, fiziksel bir internet sunucusunun kaynaklarının birden fazla müşteriye bölünerek barındırma hizmeti biçiminde temin edilmesidir. Bir web sunucusu üzerinde birden fazla kullanıcının var olduğu anlamına gelir.

Paylaşımlı hosting türünde, tüm hosting sahibi kimseler/müşteriler aynı sunucu üzerinde farklı müşteri limitleriyle yer alır ve aynı kaynağı kullanırlar.

Paylaşımlı hosting türünde kullanıcılar sadece limitleri değil, sunucunun tüm fiziksel kaynaklarını da ortak biçimde kullanırlar. Fakat kullanıcıların sunucu üzerinde yazılım yüklemesine izin verilmez.

Paylaşımlı Hosting Avantajları

Kullanıcılar arasında en sık tercih edilen ekonomik fiyatlı olan hosting türlerinden biridir. Paylaşımlı hosting, web barındırma en ucuz formu olma ününe sahip olduğu gibi, aynı zamanda dünyanın en popüler hosting formudur.

Paylaşımlı hostingin sıklıkla tercih edilmesinin nedenleri arasında hosting sunucu programları çalıştırırken teknik bakım yapma gereği kalmıyor oluşudur. Ayrıca yönetim ve kontrol panelini kullanmak oldukça kolaydır.

Orta ve küçük ölçekli işletmeler için hem işlevsel hem de ekonomik bir tercihtir. Sizin için en ideal hosting hizmetini seçmek; durumunuza, ihtiyacınıza ve önceliklerinize bağlıdır.

Eğer share hosting hizmetinin ihtiyacınızı karşılamadığını ve beklentileriniz doğrultusunda yetersiz kaldığını düşünüyorsanız Ankara Hosting firmaları arasında en güvenilir adreslerden biri olan firmamız GLOBALNET ile iletişime geçebilirsiniz. İhtiyacınız olan hosting paketini, birlikte belirleyelim.

Yeni! hosting web domain ssl sitemiz. Hemen şimdi ziyaret edin :

Paylaşımlı Hosting - Shared Hosting
Hosting Sunucu

WEB HOSTING, E-MAIL HOSTING, SANAL SUNUCU, BULUT SUNUCU, ZIMBRA MAIL SUNUCU, WEB SUNUCU, UYGULAMA SUNUCUSU, BULUT YAZILIM, SSL, SEO, SOSYAL MEDYA, Bitrix24 CRM, GoTo Webinar Meeting Rescue, LastPass

Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir
https://globalnet.com.tr/iletisim

[email protected]

GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.© GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.