Reseller Hosting - Bayi Hosting

Paylaşımlı hosting türünde, tüm hosting sahibi kimseler/müşteriler aynı sunucu üzerinde farklı müşteri limitleriyle yer alır ve aynı kaynağı

GLOBALNET Türkiye ‘de Ankara İstanbul İzmir Antalya ve diğer şehirlerimize 1999’dan beri 7 gün 24 saat sorunsuz ve kurumsal hosting hizmetleri vermektedir. 

Web hosting, internette yer almak isteyen her türlü web sitesi için gereklidir.

Paylaşımlı hostingin birden fazla hesap açabileceğiniz versiyonuna reseller hosting diyebiliriz. Ancak buradaki fark kullanıcıların kendilerine ait bir limit dahilinde birden çok hosting hesabını kendi panelinde, kendi kendine açabiliyor olmasıdır. Oluşturulan her web sitesi hesabı, bir diğerinden farklı çalışır.

Reseller hosting, temel anlamda Linux veya Windows tabanlı çalışabilen hosting türüdür.

Reseller hosting paketini hâlihazırda var olan sitelerinizde kullanabileceğiniz gibi sahip olduğunuz mevcut alanları bölerek müşterilerinize paylaştırabilirsiniz.

Pek çok özelliği içerisinde barındıran bayi hostingin kontrol paneli sayesinde şifre değiştirebilir, alanların kontrolünü sağlayabilir, yedek alabilir, hesap açabilir ya da hesapları askıya alabilirsiniz.

Bayi hosting paketleri birden fazla alan adı barındırma ihtiyacı olan ve bu alan adları için yönetim panellerine ihtiyaç duyan profesyoneller, müşterileri için geliştirdiği web sitelerini kendi yöneten ya da müşterilerinin yönetimine sunan geliştiriciler, barındırma hizmeti sağlayan uzmanlar, kod geliştiricileri, tasarımcılar ve SEO uzmanları tarafından tercih edilir.

Özellikle kendi web hosting şirketine sahip olmak isteyenler için iyi bir tercih olabilir.

Reseller Hosting Avantajları

  • Bayi hosting, özellikle çok fazla trafik alan birden çok siteniz olduğunda, geliştirme ve büyüme için yer sunar. Bunu yapmak için farklı sunucular veya URL’ler kullanmanıza gerek kalmadan hepsini işlemek için daha fazla özellik ve yeterli alan elde edersiniz.

  • Kontrol paneli, siteyi etkili bir şekilde yönetmek için güçlü ve kolaydır.

  • Sitenizi istediğiniz gibi yönetebilmeniz için size daha fazla kontrol sağlar. Bant genişliği sınırlarını kontrol etmeyi ve diğer web sitesi çalışan yönleri arasında disk alanı kullanımını mümkün kılan çeşitli özelliklere erişirsiniz.

Yeni! hosting web domain ssl sitemiz. Hemen şimdi ziyaret edin :

Reseller Hosting - Bayi Hosting
Hosting Sunucu

WEB HOSTING, E-MAIL HOSTING, SANAL SUNUCU, BULUT SUNUCU, ZIMBRA MAIL SUNUCU, WEB SUNUCU, UYGULAMA SUNUCUSU, BULUT YAZILIM, SSL, SEO, SOSYAL MEDYA, Bitrix24 CRM, GoTo Webinar Meeting Rescue, LastPass

Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir
https://globalnet.com.tr/iletisim

[email protected]

GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.© GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.