Windows Hosting

Windows hosting, işletim sistemi Windows olan sunucular üzerinde yer alan ASP, ASP.NET gibi programlama dilleri ile problemsiz bir biçimde çalışan web hosting türüdür.

GLOBALNET Türkiye ‘de 7 gün 24 saat sorunsuz ve kurumsal windows hosting sanal sunucu, bulut sunucu, mail sunucu, web sunucu, uygulama sunucu hizmetleri vermektedir. 

Sanal Sunucular VPS, VDS, BULUT, ZIMBRA MAIL SERVER, WEB SERVER, UYGULAMA SUNUCUSU 

Lokasyon tercihlerinize göre TÜRKİYE, ALMANYA, HOLLANDA, AMERİKA Veri Merkezleri üzerinden sanal sunucu hizmetleri sağlamaktayız.
Web hosting denildiğinde aralarında seçim yapabileceğiniz pek çok seçenek mevcuttur. Günümüzde dünyada sağlanan çeşitli web barındırma hizmetleri vardır. Windows hosting ve Linux hosting bu seçeneklerden en popüler olanlar arasında yer almaktadır.

Windows ve UNIX önde gelen işletim sistemi platformları arasında yer almaktadır. Kullanıcıların web sitelerini Windows Platformunda barındırmasına izin vermek mükemmel bir seçim olabilmektedir.

Windows hosting, işletim sistemi Windows olan sunucular üzerinde yer alan ASP, ASP.NET gibi programlama dilleri ile problemsiz bir biçimde çalışan web hosting türüdür.

Eğer şahsınıza ya da şirketinize ait bir siteyi İnternet’te düzenleyecekseniz, bir barındırma sağlayıcısından başlamalısınız. Ancak bir hosting firması seçmeden önce ana türlerini bilmelisiniz. Ayrıca hangi barındırma işlevine ihtiyacınız olduğunu da bilmelisiniz.

Windows Hosting Avantajları

Windows Hosting ile ilgili birçok avantaj vardır. Windows popüler bir işletim sistemidir ve çevrimiçi işiniz için çok değerli ve faydalı olabilir. Web barındırma gereksinimlerinizi karşılayan birçok avantaj sağlayan en iyi web barındırma işletim sistemlerinden biridir.

Windows web hosting, barındırma için basit bir çözümdür, yazılım ve donanım arasında yüksek bir uyumluluk olduğundan emin olur. Windows güvenilir bir işletim sistemidir ve genel olarak tüm dünyada kullanılır. Pek çok kişi tarafından kullanılmasının nedenlerinden biri de gelişmiş güvenlik ve rahatlık sağlıyor olmasıdır. Ayrıca, web sitesi geliştirme ve geliştirme için yaygın olarak kullanılan ve güvenilen çok çeşitli yazılımlara sahiptir.

Windows hosting, Windows tabanlı yazılımlarla maksimum uyumluluk sağlar. Barındırma hizmetleri yalnızca bu amaç için tasarlanmıştır. Ayrıca, bir Windows ortamında donanımın en iyi şekilde çalışmasını sağlar.

Yeni! hosting web domain ssl sitemiz. Hemen şimdi ziyaret edin :

Windows Hosting
Hosting Sunucu

WEB HOSTING, E-MAIL HOSTING, SANAL SUNUCU, BULUT SUNUCU, ZIMBRA MAIL SUNUCU, WEB SUNUCU, UYGULAMA SUNUCUSU, BULUT YAZILIM, SSL, SEO, SOSYAL MEDYA, Bitrix24 CRM, GoTo Webinar Meeting Rescue, LastPass

Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir
https://globalnet.com.tr/iletisim

[email protected]

GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.© GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.