Wordpress Hosting

WordPress sadece bir blog aracı değil; web tarayıcınızı kullanarak kendi tam özellikli web sitenizi oluşturma ve yönetme fırsatı veren oldukça esnek bir içerik yönetim sistemi (CMS) dir.

GLOBALNET Türkiye ‘de 7 gün 24 saat sorunsuz ve kurumsal wordpress hosting sanal sunucu, bulut sunucu, zimbra mail sunucu, web sunucu, uygulama sunucu hizmetleri vermektedir. 

Sanal Sunucular VPS, VDS, BULUT, ZIMBRA MAIL SERVER, WEB SERVER, UYGULAMA SUNUCUSU 

Lokasyon tercihlerinize göre TÜRKİYE, ALMANYA, HOLLANDA, AMERİKA Veri Merkezleri üzerinden sanal sunucu hizmetleri sağlamaktayız.
WordPress hosting nedir?” sorusu pek çok kişinin merak ettiği sorulardan biridir. Öncelikle WordPress’in nasıl bir yazılım olduğu konusunda fikir sahibi olmanız gerekmektedir. WordPress kendi web sitenizi veya blogunuzu oluşturmak için kullanabileceğiniz Php tabanlı bir web yazılımıdır.

WordPress sadece bir blog aracı değil; web tarayıcınızı kullanarak kendi tam özellikli web sitenizi oluşturma ve yönetme fırsatı veren oldukça esnek bir içerik yönetim sistemi (CMS) dir. Günlük veya kurumsal web siteleri kurabilir, haber sitesi oluşturabilir ya da e-ticaret şirketi kurabilirsiniz.

Var olan web sitelerinin büyük çoğunluğu WordPress alt yapısı ile yayınlanmaktadır. WordPress’in kendisine ait yazılımı ve eklenti özellikleri farklı sunucu gereksinimlerine sahiptir.

Hosting yapısının WordPress alt yapısında çalışmasına uygun biçimde optimize edilmiş olması oldukça önemlidir.

Neden WordPress Hosting?

WordPress hosting seçiminde göz önünde bulundurulması gereken birkaç faktör bulunmaktadır. Öncelikle WordPress için özel olarak entegre edilmiş sunucu ayarlarının yapılandırılmış olması son derece önemlidir.

WordPress hosting seçiminin birtakım avantajları bulunmaktadır:

-Teknik bilgi gerektirmez.

-Pratik ve otomatik kuruluma, kullanımı kolay bir ara yüze sahiptir.

-Kontrol paneli Türkçedir ve kullanımı kolaydır.

-Pek çok eklenti desteği bulunmaktadır.

Google aramaları ile uyumludur.

WordPress hosting satın alacağınızda size sürekli destek sunacak, güvenilir hosting firmalarından yana tercihinizi kullanmalısınız. GLOBALNET her an destek hizmetleri ile müşteri memnuniyetini kazanmayı amaçlamaktadır.

Yeni! hosting web domain ssl sitemiz. Hemen şimdi ziyaret edin :

Wordpress Hosting
Hosting Sunucu

WEB HOSTING, E-MAIL HOSTING, SANAL SUNUCU, BULUT SUNUCU, ZIMBRA MAIL SUNUCU, WEB SUNUCU, UYGULAMA SUNUCUSU, BULUT YAZILIM, SSL, SEO, SOSYAL MEDYA, Bitrix24 CRM, GoTo Webinar Meeting Rescue, LastPass

Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir
https://globalnet.com.tr/iletisim

[email protected]

GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.© GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.