kurumsal web sitesi, wordpress destek hizmetleri

kurumsal web sitesi, wordpress destek hizmetleri

GLOBALNET 1999’dan beri 7 gün 24 saat sorunsuz ve kurumsal web sitesi, wordpress, hosting, e-mail destek hizmetleri vermektedir. 

Yeni! hosting web domain ssl sitemiz. Hemen şimdi ziyaret edin : https://globalnet.com.tr/

Eğitim Desteği :

Proje kapsamı çerçevesinde belirlenen hizmetler doğrultusunda İçerik Yönetim Sistemi kullanıcı seviyesi eğitimleri, GlobalNET tarafından web sitesinin yayına alınmasını müteakip ilk 3 (üç) ay içerisinde maksimum 2 aşamalı olarak, en çok 2 kişiye aynı anda ya da anlaşmaya göre müşteri yerinde verilmektedir.
Eğitim talebi bu süre içerisinde kullanıcı tarafından yapılmaktadır.
Bu süreden sonra gelecek eğitim talepleri ücreti karşılığında verilebilmektedir.
Eğitim alınmadan web sitesinin kullanılması sonrası meydana gelecek kullanıcı hataları sonrası oluşacak sorunların sorumluluğu hizmet alıcı Kuruluşa aittir. GlobalNET bu sorunların giderilmesi sırasında ücret talep etme hakkını saklı tutar.
Web sitesinin normal şartlar altında admin seviyesinde yöneticisi olması tavsiye edilmektedir. Bu tür yöneticilere yönelik çok özel ve gelişmiş eğitim hizmeti istenilirse sağlanabilmektedir.

İçerik Yönetim Sistemi Yazılım Teknik Desteği :

Projenin hayata geçirilmesini müteakiben ilk 3 (üç) ay içerisinde meydana gelebilecek içerik yönetim sistemi yazılımı veya veri tabanı yazılımı kaynaklı sorunlar e-posta ya da GlobalNET web sitesi yoluyla bildirilmesi halinde uzaktan müdahale yöntemiyle giderilmektedir. Bu süre içerisinde içerik yönetim sisteminin yeni güncellemeleri yayınlanması halinde tarafımızca updateleri gerçekleştirilmektedir.
İstenilirse yıllık teknik destek anlaşması yapılabilmektedir.
İçerik yönetim sisteminin kullanımı sırasında, firmamızdan eğitim almamış veya yetkisiz kişiler tarafından ya da kullanıcının emin olmadan meydana gelen kullanıcı hatalarının web tasarımını etkileyici, menü sistemini veya site hıyerarşik (bölüm-kategori) sistemini bozar nitelikte olması halinde sorumluluk, hizmet alıcı Kuruluşa aittir. Bu tür durumlarda GlobalNET ücretli olarak sorunu giderme hakkını saklı tutar.

İçerik Güncelleme Desteği :

Proje dahilinde içerik girişinin Firmamıza ait olduğu durumlarda web sitesinin yayına alınmasını müteakip 3 ay boyunca ücretsiz içerik düzenleme/düzeltme desteği verilmektedir. Proje kapsamı çerçevesinde önceden sağlanan içeriklerin dışında kalan içerikler ise güncelleme anlaşması kapsamında sağlanmaktadır.
Sitenin tüm text ve grafik bazlı, yeni dizayn gerektirmeyen ve tasarım değişikliği içermeyen kısımları için aylık bazlı, 1 yıllık güncelleme anlaşması yapılması halinde içerik güncelleme desteği verilecektir. Talep edilmesi halinde teklif edilmektedir.İçerik güncelleme anlaşmalarına istenilirse tasarım-flash animasyon ve banner dizayn hizmetleri dahil değildir.
Tasarım-Flash Animasyon-Banner Dizayn Desteği :

Projede önceden tanımlanmamış ancak süreç içerisinde eklentiler (dinamik, statik içerik, hareketli görüntüler, flash banner v.s.) veya web tasarımına yönelik yeni düzenlemeler istenmesi halinde, Firmamız tarafından teklif verilmekte ve müşteri onayını müteakip yapılmaktadır.
Web Site Barındırma (Web Hosting) Teknik Desteği :

Proje kapsamında web hosting hizmetinin GlobalNET’e ait olduğu durumda bu hizmet 1 (bir) yıl boyunca GlobalNET tarafından sağlanmaktadır. GlobalNET bu süre içerisinde hosting kaynaklı sorunları gidermektedir.

E-Posta Servisleri Teknik Desteği :

Proje kapsamında web hosting ve e-posta hizmetinin GlobalNET’e ait olduğu durumda bu hizmet 1 (bir) yıl boyunca GlobalNET tarafından sağlanmaktadır.
GlobalNET bu süre içerisinde sunucu kaynaklı e-posta sorunlarını gidermektedir.
Kullanıcılar e-postaayarlarını GlobalNET’in aktaracağı bilgiler çerçevesinde kendileri yaparlar.
Kullanıcıların kullandıkları e-posta programı (outlook v.b.) kaynaklı sorunlar kullanıcı tarafından giderilir.
GlobalNET bu kullanıcılara talep etmeleri halinde e-posta ya da telefon desteği sağlar.

Yeni! hosting web domain ssl sitemiz. Hemen şimdi ziyaret edin : https://globalnet.com.tr/

Hosting Sunucu

WEB HOSTING, E-MAIL HOSTING, SANAL SUNUCU, BULUT SUNUCU, ZIMBRA MAIL SUNUCU, WEB SUNUCU, UYGULAMA SUNUCUSU, BULUT YAZILIM, SSL, SEO, SOSYAL MEDYA, Bitrix24 CRM, GoTo Webinar Meeting Rescue, LastPass

Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir
https://globalnet.com.tr/iletisim

[email protected]

GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.© GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.